Jaka dekoracja stołu weselnego będzie dobrym wyborem? Zobacz te ozdoby!

Posted by admin on 4th marzec 2023 in Inne tematy

Stół weselny będzie jeszcze piękniejszy wtedy, gdy będą towarzyszyły mu różne rodzaje dekoracji. Jakie dekoracje na stół weselny będą odpowiednie? Przygotowaliśmy różne pomysły, które najlepiej nadają się na tę okazję!

wesele stół

Dekoracja ślubna stołu

Gdy szykowna jest dekoracja sali weselnej, nie można również zapominać o tym, aby odpowiednio udekorować stoły. Są one bardzo ważnym elementem całego wnętrza i to przy nich goście spędzają dużo czasu.

Dobierając odpowiednie rodzaje dekoracji, warto zdecydować się na takie, które będą dopełniały wygląd wnętrza, na przykład mogą być to klasyczne dekoracje albo dekoracje glamour, ale można też zdecydować się na te w stylu boho albo w wiejskim stylu, czyli na ozdoby rustykalne na wesele.

Standardowe dekoracje ślubne na stoły to obrusy oraz ewentualnie dodatkowe bieżniki, świece albo latarenki ze świecami oraz kwiaty. Na co warto zdecydować się poza tymi klasycznymi ozdobami?

Zawieszki na alkohol

Dzisiaj bardzo popularne są różnego rodzaju drukowane zawieszki, na przykład zawieszki na wódkę oraz na inne alkohole. Sprawiają one, że przyjęcie jest jeszcze bardziej efektowne, mogą mieć akcenty humorystyczne oraz mogą być ciekawą pamiątką.

Numerki na stół

Gdy para chce odpowiednio rozsadzić gości, w takim przypadku konieczne będą odpowiednie druki przeznaczone do tego celu. Stosowane są wtedy numery stołów weselnych, które umieszcza się także na planie jak rozpiska stołów. Dzięki temu goście dokładnie wiedzą, gdzie znajduje się każdy stół.

Plan stołów weselnych

Opracowując taki plan, warto umieścić go na dekoracyjnym druku, dzięki czemu rozpiska będzie prezentowała się efektownie. Warto też zwrócić uwagę na to, aby była ona czytelna i od razu każdy wiedział, gdzie znajduje się jego stół.

Winietki ślubne

Stosowane są one po to, aby goście wiedzieli, gdzie mają usiąść. Taka winietka na wesele zawiera informacje jak imię i nazwisko osoby, która ma siedzieć przy danym miejscu. Mogą mieć one również ozdobne nadruki wpisujące się w motyw przewodni wydarzenia.

Menu weselne

Na polskich weselach bardzo często pojawiają się też menu weselne z godzinami. Takie druki mogą być wykonane w tym samym stylu, co inne druki weselne.

Comments are closed.