Polska telewizja w Wielkie Brytanii? To możliwe!

Posted by admin on 12th kwiecień 2018 in Inne tematy

Oglądanie polskich programów telewizyjnych w Wielkiej Brytanii nie jest możliwe w ramach pakietów oferowanych przez brytyjskich operatorów. Mamy jednak alternatywne rozwiązanie – telewizja satelitarna jak w Polsce!

 

Wiele osób wyprowadzających się do Wielkiej Brytanii tęskni za polskimi programami telewizyjnymi, zwłaszcza ulubionymi serialami. Także Polacy chcą mieć dostęp do najnowszych informacji lub polskich bajek dla dzieci.

Niestety, w ofercie brytyjskich operatorów telewizyjnych na próżno szukać polskich kanałów. Niektóre mają wprawdzie w pakietach TVP Polonia, ale to za mało, aby mówić o dostępie do wielu ciekawych programów telewizyjnych. Są jednak sposoby na to, aby na swoim telewizorze zobaczyć polskie kanały – bez potrzeby korzystania z VOD, czyli telewizji internetowej na życzenie oraz serwisów streamingowych, które nie zapewniają pełnej dostępności programów oraz ich wysokiej jakości.

Telewizja satelitarna z Polski na Wyspach

Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, że istnieje możliwość korzystania z polskiej telewizji satelitarnej na Wyspach. To korzystne rozwiązanie, biorąc pod uwagę szeroką gamę programów w pakietach polskich operatorów. Jak skorzystać z tego rodzaju usługi?

Przede wszystkim musimy wykupić ofertę u operatora. Nie musimy jednak udawać się w tym celu do Polski i tam załatwiać formalności. Mamy alternatywne rozwiązanie, a mianowicie zakupienie pakietu w jednej z polskich firm oferujących je w Wielkiej Brytanii. To wygodne rozwiązanie, a ponadto wraz z wykupieniem odpowiadającego nam pakietu możemy skorzystać z dodatkowych usług dotyczących montażu anteny satelitarnej oraz konfiguracji.

Usługi tego rodzaju oferuje między innymi firma Fix-Sat, która działa w Londynie. Swoim klientom dostarcza kompleksowe usługi obejmujące pakiety telewizji satelitarnej Cyfrowego Polsatu, a także NC+. Firma świadczy także montaż i konfigurację – więcej informacji można uzyskać na stronie: https://polska-telewizja.co.uk/serwis/.

Ceny pakietów rozpoczynają się już od 19,99 złotych miesięcznie, dlatego to atrakcyjna propozycja przeznaczona dla osób chcących mieć dostęp do programów polskiej telewizji bez przepłacania. W pakietach znajdują się między innymi takie kanały jak TVP, TVN, Polsat, 4, TVN24, ale również różne kanały tematyczne, na przykład sportowe, podróżnicze, przyrodnicze, dziecięce, lifestyle’owe, historyczne. Można też wykupić pakiety zawierające droższe kanały telewizyjne, na przykład Canal+ czy HBO. Ceny sięgają nawet do 199,99 złotych na miesiąc.

Oferta na abonament czy na kartę?

Abonament to najczęściej wybierane rozwiązanie, niemniej jednak nie jest jedyne, jeśli chcemy skorzystać z polskiej telewizji w Wielkiej Brytanii. Oprócz tej oferty możemy też skorzystać z wykupienia sprzętu i dostępu do telewizji na kartę.

Telewizja na kartę to korzystne rozwiązanie, biorąc pod uwagę fakt, że nie wymaga podpisywania umów oraz regularnego płacenia abonamentu. W początkowej cenie, która wynosi najczęściej około 200 złotych, klient otrzymuje sprzęt do odbioru – dekoder i dostęp do podstawowych, darmowych programów w ramach pakietu. Aby skorzystać z dostępu do lepszych programów, konieczne jest wykupienie dodatkowego pakietu – możemy zrobić to właśnie kartą. Gdy nie chcemy dokupować lepszych pakietów, po prostu korzystamy z podstawowej oferty.

Zatem korzystanie z polskiej telewizji w Wielkiej Brytanii jest możliwe. Do wyboru mamy wiele różnych ofert w abonamencie oraz na kartę, dlatego można łatwo dopasować coś specjalnego do swoich indywidualnych oczekiwań. Z propozycjami operatorów oraz ich pośredników w Polsce można zapoznać się już teraz na ich stronach internetowych.

Comments are closed.