Wypożyczalnia samochodów sportowych. To tu możesz spełnić swoje marzenia z dzieciństwa!

Posted by admin on 25th czerwiec 2020 in Inne tematy

Zawsze marzyłeś o tym, aby jeździć sportowymi samochodami? W dzieciństwie miałeś sporą kolekcję samochodzików wyścigowych? Teraz, nawet jeśli nie możesz pozwolić sobie na zakupienie auta klasy premium, możesz spełnić swój sen i zasiąść za kierownicą sportowego bolidu. Wypożycz go i przetestuj na prawdziwym torze wyścigowym!

Audi R8

Usługi wynajmu sportowych samochodów cieszą się rosnącym zainteresowaniem. Sportowe auta premium wypożyczane są nie tylko na plany filmów czy spotów reklamowych, ale również przez prywatnych użytkowników, którzy po prostu chcą wypróbować ich możliwości.

Skorzystanie z usług tego typu może być doskonałym wyborem również dla tych osób, które zawsze marzyły o przejażdżce sportowym samochodem, ale nie mogły pozwolić sobie na jego kupno na własność. Teraz wystarczy tylko kilkaset złotych, by spełnić swoje marzenia z dzieciństwa!

Jakie samochody sportowe można wypożyczyć?

Każda dobra wypożyczalnia samochodów sportowych może zaproponować swoim klientom dostęp do szerokiej gamy pojazdów. To zarówno najpopularniejsze marki i modele, które znane są chyba każdemu, na przykład Porsche 911, Audi R8, Lamborghini Gallardo, Dodge Challenger albo Ford Mustang, ale również pełna paleta innych modeli, które wyróżniają się wyjątkowymi osiągami.

Przykładowo, w wypożyczalni WARKOT, która specjalizuje się w samochodach sportowych oraz w innych pojazdach klasy premium, można wypożyczyć rozmaite pojazdy sportowe, na przykład są to również Mercedes AMG czy Chevrolet Camaro. Każdy może znaleźć dla siebie coś ciekawego!

Aby w pełni doświadczyć emocji towarzyszących jeździe takimi sportowymi pojazdami, są one udostępniane wypożyczającym na torach wyścigowych. To właśnie tam kierowcy mogą poświęcić się całkowicie ekscytującej jeździe – bez potrzeby zważania na ograniczenia prędkości, których trzeba przestrzegać na zwykłych drogach. Dodatkowo, jazda po prawdziwym torze powoduje, że można poczuć się jak wyścigowiec i w ten sposób zrealizować swoje sny o rozwijaniu niesamowitych prędkości, które nie są możliwe do osiągnięcia zwykłym autem.

Jazda sportowym samochodem – udany pomysł na prezent!

Wypożyczenie sportowego samochodu klasy premium może stać się również wyjątkowym pomysłem na prezent. Dzisiaj niemalże każda wypożyczalnia prowadząca wynajem samochodów sportowych umożliwia wykupienie specjalnych kart podarunkowych, które można wręczyć jako upominek na różne okazje – urodziny, imieniny, rocznicę, Walentynki, wieczór kawalerski to tylko kilka z nich.

Posiadacz karty podarunkowej może wtedy zarezerwować termin jazdy i, w zależności od rodzaju karty, wybrać konkretny pojazd, którym będzie mógł odbyć swoją przejażdżkę po torze wyścigowym.

To również świetny pomysł na prezent na ostatnią chwilę, ponieważ karty podarunkowe można kupić także za pośrednictwem internetu. Karta w formie elektronicznej może być u kupującego już po paru minutach od opłacenia zakupu.

Wypożyczenie sportowego auta – ile to kosztuje?

Chociaż koszty zakupu sportowego auta to nierzadko powyżej miliona złotych, to jednak na wypożyczenie takiego modelu wcale nie trzeba już wydawać tak dużo. Za samochody luksusowe tego typu najczęściej płaci się od około 99 złotych za jedno okrążenie na torze wyścigowym.

Ceny wynajmu pojazdów zależne są od modelu, dlatego najlepiej zapoznać się z dokładnymi ofertami na stronach internetowych wypożyczalni – tam można dowiedzieć się, ile będzie kosztowała przejażdżka najszybszymi samochodami na świecie.

Rezerwację na sportowe samochody można wykonać również całkowicie przez internet – wystarczy wybrać konkretny model oraz termin jazdy albo zdecydować się na wykupienie vouchera upominkowego. Zamówienie można złożyć nawet teraz!

Comments are closed.